Sügelus ja haavandid 05.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure,et häbememokkade piirkonnas on mul suur sügelus ja siis selle tagajärjel tekivad sinna haavandid,millest see võib tulla või mis haigus see on?Kasutan ka rasestumisvastaseid tablette(Logest)!

Ette tänades Teid,
K

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud K !
1. On oluline kontrollida veresuhkru analüüs perearstil
2. Tõenäoliselt on tegemist tupeseeninfektsiooniga
3. Reserveerige plaaniline aeg naisteratsile, tupeseene ravimid on retseptiravimid. Võtke kaasa veresuhkru ja hemoglobiini analüüsi vastused perearstilt.