Rinnaga toitmine ja menstruatsioon 11.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas on normaalne kui rinnaga toitmise ajal tuleb päevade ajal pruunikat ja punast verd. Laps on aastane. Esimese lapse ajal oli see normaalne arstide arvates. Teise lapse ajal lõi alles nüüd välja. Paar kuud tagasi kahtlustas arst põletiku emakakaelast. Proovid olid kõik korras. Ravi sai enne vastust ikka tehtud, kuna emakakaelal ühes kohas punetas veidi. Arsti juurde pääsen alles15 jaanuar, kuna järjekorrad pikkad.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Rinnaga toitmise ajal kas menstruatsioonid puuduvad, esinevad regulaarsed menstruatsioonid või võib esineda ka tsüklihäireid. Arvan, et muretsemiseks pole põhjust. Ka analüüsid on tehtud. Kui imetamise lõpetate, taastuvad normaalsed regulaarsed menstruatsioonid.
dr. K.Seemen