ospamox ja mirelle 20.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus selline, et perearst kirjutas mulle kurgu raviks Ospomoxi tabletid, võtan ka Mirellet, kas peaks kasutama lisaks muid rasestumisvastaseid vahendeid ja kui siis kui kaua?
Ette tänades

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Antud preparaat võib vähesel määral pillide toimet vähendadam, seega ravi ajal Ospamoxiga kasutage lisaks kas kondoomi või Pharmatex gloobuleid(apteek). Kui ravi on lõppenud ei ole vaja enam lisaks midagi kasutada. Dr.Kadastik