hormoonide uuring 12.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Kas lastetuse põhjuste uurimisel piisab vaid LH, FSH, testosterooni ja progesterooni uuringust või peaks uurima veel mingeid hormoone?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui esinevad menstruatsioonitsükli häired,siis oleks soovitav määrata veel Prolaktiin ja TSH.
Võib-olla peaks aga kontrollima ka munajuhade läbitavust ja partneri spermat.Usun,et Teie günekoloog oskab sellele küsimusele kõige täpsemalt vastata.