antibeebipillid Diane 35 09.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas vastab tõele,et need pillid võivad pärssida seksiisu ja märgumist? OLen kuulnud, et see on võimalik. Mulgi on selline probleem, et ei suuda hästi erutuda, tupp ei muutu piisavalt märjaks. Enne nende tarvitamist (u 1,5 a tagasi) polnud selles vallas küll mingit probleemi.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Pillide kasutamine võib mõnel naisel tekitada libido languse. Kui probleem on häiriv, pöörduge oma naisteartsi poole, et vahetada pillid. Et sageli määratakse Diane 35 ravi eesmärgil, tuleb kaaluda enne pillide vahetamist ka oodatavat kasu ja kahju.
Tervitades Aire Sekavin