Mammograafias. 02.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Käisin lihtsalt kontrollis mammograafias. Ja vastuse sain sellise:
Kirjeldus: Näärmekoe tihedusaste 3. Näärmekoe jaotus on sümmeetriline. Kummaski rinnas koedeformiteete ega maligniteedile viitavat leidu ei esine. Võib jätkata rutiinse kontrolliga. Profülaktiliste radioloogiliste uuringute orienteeruv intervall 2a. Venimin Vassiljev / Marina Astapova
Minul on 5 last. Soovisin teada kas see tihedusaste 3 on miskit halba?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teie rindadega on kõik hästi. Teil on keskmise tihedusega rinnad ja mingeid lisauuringuid teha ei ole vaja. Teil võivad rinnad olla tundlikumad seoses tsükliga ja see on normaalne. Kui rindade valulikkus enne menstruatsiooni on sageli häriv võite kuuridena kasutada apteegi käsimüügist mungapipra viljade ekstrakti tablette.