menstruatsiooni edasilükkamine 19.05.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Soovin mensest edasi lükata täpselt ühe nädala võrra. Kas toimin õigesti kui tarvitan ära yaz heleroosad pillid, platseebotablette ei võta vaid jätkan uue pakendiga. Soovin, et mensese alguspäev ehk kolmapäev ei muutuks. Kas peaksin teise pakendi roosad pillid lõpetama nii, et platseebopäev oleks ka edaspidi kolmapäeval?
Tänades,

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Jah, praegu võtate ilma platseebo tablettideta kohe edasi. Kui soovite edasiselt hoida sama tsüklit, siis võtate järgmise originaali lõpust nii palju VÄHEM hormooniga tablette, et päevad algaksid soovitud ajal.