Beebipillid vahetada spiraali vasty 28.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Kasutan aastaid beebipille ja peale sünnitamist alustasin nendega uuesti. Kuid hetkel tunnen, et ei sobi enam need. Siit ka küsimus, et kas saan vahetada spiraali vastu koheselt vôi pean beebipillid lôpetama ja siis alles laskma paigaldada spiraal?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui võtate praegu pille regulaarselt, siis saate spiraali paigaldada igal ajal.
Peale emakasisese vahendi paigaldust võib esineda vähest määrimist ja kuna siis lõpetate pillide võtmise, võib tulla vaheveritsus. Edasi taastub teie enda tsükkel.