Genitaalide kaasasündinud arenguhäire 30.11.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Mis eriala (lastegünekoloogi, lastearsti) arsti poole peaks pöörduma seoses genitaalide puuduliku arenguga? Tegu on kolmeaastase tüdrukuga. Täna, kui laps püüdis "pissiauku" uurida, avastasin, et tal pole tupeava, selle asemel lauge lohk. Ehk oskate kedagi Tartust soovitada?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Tartus võite pöörduda ikka günekoloogile. Eraldi lastegünekoloogi meil pole. Kui lapsel isegi on tupepuudumine , siis sellises vanuses midagi ette ei võeta. Konsultatsioonile võite ikka tulla ja olen nõus teda vastuvõtma ja selgitama situatsiooni. Olen valmis talle aega broneerima, sel juhul saatke palun minu meilile lapse nimi, isikukood, elukoht ja teie kontakttelefon. ylle.kadastik@kliinikum.ee.

DRKadastik