Beebipillide aja vahetamine 16.09.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Olen võtnud Jeanine beebipille juba 6 kuud. Olen alati võtnud kell 12, aega pole muutnud, kuid nüüd tekkis järsku elutempo muutus ja sooviksin hakata võtma kell 21. Hetkel on 7 päevane paus ja peaksin hakkama uuesti võtma 3 päeva pärast. Kas muudan kohe kellaaega või peaksin järk-järgult seda tegema?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Sellisel juhul soovitan teha paus 7 päeva asemel 6 päeva ja jätkata sama skeemi järgi: 21 päeva pillid, 7 päeva paus.
Heade soovidega,
K.Seidelberg