Menstruatsioon iga nädala tagant 13.09.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 28a, 14-kuuse lapse ema, peale sünnitust hakkas menstruatsioon umbes nelja-viie kuu eest. Menstruatsioon kestab 7-9 päeva ja siis on nädal menstruatsioonivaba ja siis algab jälle. Ühes kuus on mul kaks menstruatsiooni ning see on üpriski väsitav. Kas peaksin muretsema, kontrolli pöörduma?

Parimaga

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Ikka peaks teid üle vaatama, milles põhjus. Seega minge günekoloogi juurde. DRKadastik