Kõhus valud 11.01.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Detsembri kuust lõpetasin beebipillide võtmise sooviga rasestuda. Nüüd paar nädalat tagasi algasid mul pistelised kõhuvalud. Esialgu olid need nõrgad, vähetuntavad ja kestsid kauem, nüüd tulevad kõhuvalud peale harvem, kuid selle eest kõvasti tugevamalt. Kõhuvaluga kaasneb ka tihti peapööritus ning nõrkusehoog. Arstile sain aja alles järgmiseks nädalaks.
Oskate teie ehk aimata, milles võiks viga olla?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Võib olla olete rasestunud.Ostke apteegist rasedustest ja hommikul esimesest uriinist testige võimalikku rasedust.Arstile minge tingimata,sest ka emakaväline rasedus võib anda positiivse testtulemuse.Edu soovides,Maie Väli