Duphaston ja veredoonorlus 08.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Olen olnud veredoonoriks aastaid. Hiljuti diagnoositi mul polütsüstilised munasarjad ja sellest tulenevalt hakkan võtma duphastoni. Kas nende tablettide tarvitamise ajal võib verd anda või mitte?
Ette tänades,
Malle

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Malle!
Duphaston on sünteetiline kollakeha hormoon, mis on iga naise organismis olemas.
Verd võib loovutada.