beebipillid juuste väljalangemise vastu? 06.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
olen 25-aastane naine, kes hakkab paari nädala pärast beebipille tarvitama.
Kas Follimin beebipillidest on abi juuste väljalanguse vastu?

Kati

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ei usu et beebipillid aitavad.Ostke apteegi käsimüügist FEMIDANi ja tarvitage neid tablette 1 tbl 2 korda päevas 2 kuu jooksul. Beebipille võtke loomulikult ka ,aga need on teise otstarbega.