Probleem käel oleva moodustisega, mis ei taha ära kaduda 14.05.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Probleemi tekitab vasakul käel olev moodustis, mis ei taha ära kaduda. Aegajalt veritseb, ning koos verega tuleb ka mäda. Oskate ehk pildi järgi kommenteerida millega võiks tegu olla, ning mis ravimit võiks proovida?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Pildil olev vasakpoolne kühm meenutab kangest tavalist soolatüügast, aga parempoolse kühmu osas olen veidi kõhkleval seisukohal, kas tegemist on põletikulise soolatüükaga, mõne haruldase troopilise haigusega (kas olete käinud viimase 12 kuu jooksul kuskil lõunamaareisil?) või hoopis nahakasvajaga. Sellist mitteparanevat kollet tuleb igal juhul minna nahaarstile näitama, pange endale kindlasti aeg nahaarsti vastuvõtule.
Lugupidamisega,
Kristi Abram