KAS VÄHK? 20.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 42 aastane naine.Mul on tekkinud rinna peale haavand.See sai alguse väikesest valgest ümmargusest naha alusest täpist.Kuidagi nagu iseenesest on
see laienenud.Nüüd on see veninud pikaks kitsaks haavaks,mida ümbritseb
punane kõrgem vall.Rind ei ole valulik ega midagi ei eritu.Kas tegemist võib olla vähiga?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teid nägemata on raske midagi diagnoosida, kuid kindel on see, et sellisest koldest tuleks analüüsid võtta.