villikesed sõrmedel 09.07.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Minu mureks on väikesed, nõelaotsa suurused villikesed sõrmedel. Harva sügelevad. Kui katki pigistada, eritub nendest natuke venivat, läbipaistvat vett. Sügelust pole täheldanud, kuid ebameeldivad on nad ikkagi.

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Villikesed sõrmedel -selle taga võivad olla mitmed erinevad nahahaigused. Pöörduge nahaarstile.