Naha rasulisus 18.06.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mulle on pandud diagnoosiks naha rasulisus peenisel ja öeldi, et see jääb püsima kogu eluks. Ise ma pole rahul selle lahendusega. Nüüd siis palungi nimetada teil kasvõi üks lahendus sellele. Kas oleks võimalik näiteks naha vahetus peenise alaosas. Või kas on üldse maailma praktikas leitud mingeid lahendusi sellele probleemile. Iga vastus on teretulnud. Olen kasvõi nõus välismaale ravile või operatsioonile minema.

Ette tänades vastuse eest!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Naha rasulisus peenisel tundub olema kahtlane diagnoos. Võimalik, et olete arstist valesti aru saanud. Tulge vastuvõtule, et seisundit täpsustada ning alles siis on võimalik ravivõimalustest rääkida, juhul kui Te üldse ravi vajate.