küünte seenhaigus 14.05.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen põdenud ühel jalal küünte seenhaigust 30 aastat ja on mind häirinud rohkem suveti,aga olen sellega nagu ära harjunud. Nüüd olen aga kuulnud,et nimetatud haigus kahjustab ka siseorganeid ja et haigust saab ravida ka tablettidega. Kas ravimid on kallid ja ainult retseptiga. Olen töötu ja ei oma haigekassakaarti.

Tänan!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Küünte seenhaigus ei kahjusta siseorganeid. Küünte seenhaigust on võimalik edukalt ravida tablettidega, mille retsepti väljastab arst. Kui Teil pole haigekassakaarti, ei saa arst kirjutada soodusretsepti, küll aga on võimalik anda tavaretsept ning alustada ravi. Küüneseene raviks on mitmeid ravimeid ning täpsema info saamiseks soovitan pöörduda arstile.