punased täpid,laigud 21.05.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Raudsepp!
Mure järgmine,kuidas oleks võimalik vabaneda vistrikutest järele jäänud punastest täppidest,laikudest näol(naha pind ise on sile)?Kas need kaovad aja möödudes või on võimalik midagi ette võtta,mingid kreemid,salvid?
Ette tänades,murelik küsija.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Laigukesed, mis on jäänud jääknähuna akneelementidest, kaovad kiiremini, kui kasutada kreemi, mis omab pleegitavat toimet. Retsepti saate arstilt.