Väikesed villid sugutil 16.05.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul tekivad aegajalt suguti peale ja eesnaha alumisele osale imepisikesed villikesed, mis natukese aja tagant ära kaovad. Peale seda koorub nende kohtade pealt nahk maha. Asi hakkas avalduma peale seda, kui olin saanud klamüdioosi ravi. Millega võib tegu olla ja mida peab ette võtma? Aitäh

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kuna Teil esinevad naha muutused tekkisid antibiootikumidega ravi järgselt, siis on võimalik, et on tegu seenhaigusega. See on aga ainult üks oletatav võimalus - ilma haiguskollet nägemata ei saa diagnoosi välja panna.