haiged varbad 24.04.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kuidas ravida aeg ajalt varvaste vahele tekkivat valget kattu? Kui katt hakkab kaduma ,siis jääb sellest järele leemetav nahk, mis paraneb väga visalt. Seni ei ole pakutavatest ravimitest kasu olnud.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Teil ei ole õnnestunud jalaseent välja ravida! Järgmise ägenemise ajal pöörduge arsti poole, kes kirjutab Teile ravi ja samas laske endale selgitada sokkide -sukkade ja jalanõude desinfitseerimist. Arvatavasti paiknevad Teil väikesed varbad väga tihedalt teineteise vastas. Haiguse väljaravimise järgselt oleksid Teile head varvassokid.

S.Liiv