karvad rindadel 01.04.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Minu rindadel esineb 3-4 karvakest, kuid mind see häirib väga! Tean, et tõmmata neid ei tohi. Kas mingit muud varianti ei ole, et nendest lahti saada?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Väga lihtne ja ohutu variant on ju neid lihtsalt tagasi lõigata, kui neid töest vaid 3-4 on. see tähendab ag apidevat tegelemist sellega. Ära tömbamist ma küll ei soovuita ning muul viisil rindadelt karva eemaldamise kohta mul ohutuid soovitusi anda ei ole.