kapillaarid 25.03.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kuidas saab lahti väikestest punastest joonekestest/täppidest näol?

Kuhu selle murega võiks pöörduda?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Teie näonahal on nn. veresoonekeste laiendid e.teleangiektaasiad. Kosmeetikas nimetatakse nähtust kuperoosaks. Veresoonekeste kõrvetamisega ehk koagulatsiooniga tegelevad mõned nahaarstid, eelkõige need, kes töötavad kosmeetikasalongides. Ka mina kasutan koagulatsiooniaparaati.

S.Liiv