lööve seljal ja pepu vahel 07.09.16 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mul tekkis eile päeval perse vahele sügelus mis on päris jubedakd läinud juba ja nüüd tekkisid ka seljale laigud . kuidas saaks seda ravida ja mis see on ?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Võib-olla olete tänaseks juba arsti juures käinud, kuid võib-olla ka mitte.
Pildi järgi tundub, et tegemist võib olla kontaktdermatiidiga, kui nahk on vastavas piirkonnas kokku puutunud mingi ärritava ainega. Apteegis sama vabamüügist küsida hüdrokortisoonkreemi, soovitan seda proovida.Tugevamad ravimid on arsti retsepti alusel.
Parimat,
Kristi Abram