punakas laik rinnal 17.10.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Milllest on tekkinud rinnale selline punakas laik? ka rinnanibu on selline nagu oleks paistes natuke. vahel on ka sügelenud õrnalt

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kõige sagedamini annavad rõngakujulist löövet seenhaigus või ränderüteem ehk borrelioos (puukide poolt põhjustatud haigus). Teil tuleb kindlasti arsti juurde pöörduda ja anda lisaanalüüsid, alles siis saab õige ravi valida.
Lugupidamisega,
Kristi Abram