millest tekivad valged käsnad tupele??? 07.04.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mul on probleem et mul tekivad tupepiirkonda õrnale nahale valged käsnakesed,mis ei ole küll valusad aga tahaks siiski teada millega tegemist.nad ei ole koguaeg,ainult vahel ja suurtele häbememokkadele ei tule,ainult õrnale nahale.olen kuulnud et see on mingi suguhaigus mis võib põhjustada lastetust,kuid tahaksin kuulda spetsialistide arvamust...olen 20-aastane.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Usun,et tegu võib olla teravate kondülloomidega,mis tõepoolest on sugulisel teel leviv haigus aga mis lastetust küll ei põhjusta.Täpse diagnoosi saamiseks

peaksite küll tulema arsti vastuvõtule.