pigment 09.02.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul tekkisid umbes 2-3 aastaselt kaenlaaugu ja sealt allapoole selja piirkonda valged pigmendilaigud, nüüdseks on need koguaeg sama suured olnud, midagi pole muutunud. Umbes 2 aastat tagasi tekkis aga nendest veel natuke allapoole piha kohapeale tumedam laik. Nagu ühest kohast oleks pigment teise kohta liikunud... tahaks väga teada kas seda saab korda teha ja kui palju see maksab. Praegu olen 16 aastane...

Tänan!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Arst peaks Teie nahka nägema, et siis öelda, millega on tegemist ja kas on võimalik ravida. Nahaarstid töötavad igas polikliinikus.

S.Liiv