Nina on punane 13.11.12 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Varem kuritarvitasin alkoholi, aga nüüd ei ole 10 aastat tilkagi joonud. Nina on lillakspunane nagu joodikul. Kas on võimalik nina värvus taastada?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Nina lillakaspunane värvus on tingitud nahaveresoonte laienemisest. Mõningal määral on võimalik veresooni laseriga „kõrvetada“. Selleks soovitan Teil pöörduda nahaarsti juurde ja konsulteerida, kas Teie puhul on võimalik laserravi teha ja kus oleks Teil seda kõige parem läbi viia.
Lugupidamisega,
Kristi Abram