Keratoosi eemaldamise järgselt tekkinud moodustis 22.05.12 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere, küsin sellist asja, 10. veebruaril külmutati mul rinnal asuv sõrmeotsa suurune keratoos. See kuivas tasapisi ära. Tundus, et kõik on korras. Nüüd ilmus paar nädalat tagasi täpselt selle kohale uus ümmargune põletikuline moodustis, keskel selline leemendav, mitte koorikuga kattuv auk ja ümber kõrgem punane rõngas, mis mitte kuidagi ei taha paraneda ega kuivada. Helistasin nahaarstile, tema väitis, et see ei ole võimalik, et mul on sinna tekkinud paise, aga tean, et paise see kindlasti ei ole. Arst kirjutas mulle Fucidin, olen seda nüüd ligi 7 päeva kasutanud, muutusi ei ole. Nahaarstile uue aja sain alles augusti keskel-mida ma siiani teen, ei tea-olen natuke mures, kuna ei oska selle asjaga rinnal enam midagi ette võtta?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
See, et kolle ei parane, teeb tõesti mõnevõrra murelikuks. Ei soovita augustini oodata. Kui dermatoloogi vastuvõtuni on järjekord augusti keskpaigani, siis peaksite uuesti oma perearsti külastama, kes otsustaks, mis edasi teha: kas suunata Teid hoopis kirurgi vastuvõtule (juhul kui kolle osutub tõepoolest olevat paise) või saab Teie perearst organiseerida Teile aja dermatoloogi erakorralisele vastule.
Lugupidamisega,
Kristi Abram