Nahatükid nahal 02.04.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kas teen endale karuteene kui lõikan(puhastatud) kääritega endal kaela pealt ja kaenlaaluste alt nahatykke, mis on tekkinud naha peale? Olen seda teinud juba aastaid, siiamaani ei ole midagi juhtunud ja mädanema läinud.

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teil on lihtsalt õnne olnud.

Soovitan Teil mitte samas vaimus jätkata. Selleks on ravivötted , mida nimetatakse krüoteraapiaks vöi diatermokoagulatsiooniks, mida tehakse füsiaatria kabinettides raviasutustes. Küsige nõu oma perearstilt, kus teile see lähim kabinet asub. .

Kui olete Tartust, siis on seda vöimalik teha Lossi 21/23 , TÜ nahahaiguste kliiniku füsiaatria kabinetis.

Seniks jätke nad rahule.