Valutav punn 13.08.10 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Selline mure, et kaelal on väike kõva punn olnud juba üle aasta. Käisin sellega nahaarsti juures 4 kuud tagasi ja uuringud näitasid, et sellega pole vaja midagi ette võtta. Nüüd on see muutunud valulikuks.

Arst vastas:

dr Karin Hussar

Dermatoveneroloog

Tere,
soovitan Teil uuesti nahaarsti poole pöörduda, kes vajadusel suunab Teid edasi. Ehk on tegemist naha või nahaaluskoe healoomulise tuumoriga, mis on muutunud põletikuliseks.
Lugupidamisega,
Karin Hussar