näsaline moodustis silma all 14.01.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mure selline-mul on silma all väike näsa, mis kuu aega tagasi hakkas kasvama(pikenema) ja siis kuivas ära ning tuli ära.

Järele jäi samasugune näsa nagu ennegi ei suurem ega väiksem. Millega on tegu ja kuidas ravida.

Riita

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Ilma Teie silma alust piirkonda nägemata ei saa kahjuks diagnoosi panna. Suure tõenäosusega võiks see olla healoomuline nahamuutus, mida on nahaarstil lihtsate vahenditega võimalik ravida.