Imelik punetus pärast veega kokku puutumist 19.11.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Pärast veega kokkupuutumist tekivad ühtedesse ja samadesse kohtadesse sügelevad väikesed punased "täpikesed". Ei ole siiamaani suhtunud sellesse tõsiselt sest täpikesed kaovad umbes 10 minutit pärast kuivatamist. Probleem tekitab minus viimasel ajal piinlikkust ja sooviksin sellest vabaneda kas see on võimalik ?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kahjuks on sellisest kirjeldusest liiga vähe. Te pole maininud isegi mitte piirkonda, kus nahamuutused esinevad. Soovitaksin pöörduda nahaarsti poole, kes selgitab välja, kas tegemist on naha patoloogiaga või näiteks hooldusvigadega.

Dermatoloog S.Liiv