küünarnukid 19.11.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Küünarnukkidel on nahk paksenenud ja kuiv (kare) ning sügeleb, kusjuures nahk ei ole mitte lihtsalt paksenenud vaid see moodustub väiksematest natuke kõrgematest kõvadest kühmukestest.

Küünarnukkidele tihti ei toeta - pole põhjust. Olen 24 ja mees.

Millega võib tegemist olla? Kas saan ise hakkama või tuleb arsti poole pöörduda?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan Teil kindlasti nahaarsti vastuvõtule pöörduda, et välistada psoriaas.