suguhaigus 22.03.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Palun tehke mulle selgeks, mil moel on võimalik saada selline haigus nagu trihhomonoos. 2 aastat tagasi pani günekoloog mulle just sellise diagnoosi. Minu jaoks suur mõistatus- kust ma omale suguhaiguse sain. Mul on olnud ainult üks partner ja mina temal ka. Kui see haigus levib sugulisel teel, siis kust meist kumbki selle saada võis.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Armas neiu! Trihhomonoosi loetakse sugulisel teel levivaks infektsiooniks. Seega – kui Teil tõepoolest oli tegemist trihhomonoosiga, mitte kahtlusega sellele haigusele, on vastus Teile sama hästi teada kui mulle.