Ihu sügeleb 30.10.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Iga kord peale pesemist hakkab ihu õudsalt sügelema ja ka siis kui olen veidi higistanud. Kas tegemist on allergiast? Võibolla olen veesees olev katlakivi vastu tundlik?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kui pesmise järgselt tekib nahasügelus, tuleks vahetada dushigeel või seep tundlikule nahale mõeldud toote vastu,kuid kui ka see ei too leevendust või on nahale ka lööve tekkinud, tuleks pöörduda nahaarsti vastuvõtule.