Lõhe suunurgas 20.09.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kaks kuud tagasi tuli suu nurka lõhe,mis ei parane kuidagi ära.Kas on mingi aine või vitamiini puudus ?Mida teha edasi?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kui vana Te olete? Kas põete mingeid kroonilisi haigusi? Kui ei, siis on tegemist Angulus infectiosuse ehk infektsioosse suunurgaga. Et raviks vajalik kreem on retseptiravim, tuleb Teil pöörduda nahaarsti vastuvõtule.