Soov leida Tallinnas erapraksisega nahahaiguste... 03.07.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere Dr. Heli!

Pöördun Teie poole kuna KLIINIK.EE saidil olete ainus!? viide nahahaiguste arstile (samas saamata oma eelmisele kirjale kliinik.ee-sse mingit vastust) - soovin leida erapraksisega nahahaiguste arsti Tallinnas kuna mulle ei meeldi antud üldriiklik süsteem ega ma ka tunne "oma" perearsi ning vajaduste korral soovin otsustada ise, millise arsti poole pöördun (seda juhtub kord 5-10a jooksul olles ise 40a-ne va. hambaarst...). Nagu mainisin, ma ise asun Tallinnas, Teie kahjuks Tartus, aga ehk oskate mulle soovitada kust leida Tallinnas erapraksisega nahahaiguste arste, muid kontakte peale Teie KLIINIK.EE kahjuks ei paku!
Vanandan, kui mu kirjas on veidi kriitikat - see pole ABSOLUUTSELT kellelegi isiklikult suunatud - mul lihtsalt on iga kontakt meditsiiniasutustega ajanud "harja punaseks" (lapsed...), ja teades, mis summasid firmad riiklikult sinna maksavad - einohh, SIIN tahaks ma siiski ise otsustada kellele ja mille eest makstakse... ilmselt ka Teie mõistate mu mõtteid :-)

Parimate soovidega,
Maidu

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tere
Ma mõistan Teie mõtteid ja nagu Teiegi, kasutan aeg-ajalt pereliikmete probleemide lahendamiseks erakliinikute abi. Küsimus on vaid selles, et hetke seisuga ei oska ma Tallinnast kedagi soovitada, küll aga avab oma eravastuvõtu augustikuus (loodetavasti augusti alguses)dr. Ave Vahlberg, kes on väga hea spetsialist ja keda ma tõesti soovitaksin. Aadress on Mai 4 (Nõmmel). Uksel saab olema silt nahaarsti ja naistearsti erapraksis. Telefon esialgsetel andmetel 56468417.