Nägu 04.03.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen 26-aastane naine. Minu kosmeetik soovitas mul võtta ühendust nahaarstiga, kuna mu näole tulevad pidevalt punnid. Olen kuulnud, et nahaarstid soovitavad sissevõtmiseks mingeid tablette või määravad kreemi.
Nahatüüp on mul segatüüpi, T-piirkond rasvane.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui ikka vistrikud teid vaevavad, tuleb tõesti nahaarsti vastuvõtule minna, kes siis vastavalt teie probleemi ulatuslikkusele soovitab just teile sobiva ravimeetodi.