Nahakäsnad e. papilloomid 03.03.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul on nahal palju nahakäsnasid e. papilloome (sünnimärgi moodi moodustised), tahaksin teada, kas need saab/peab ära eemaldama ja kas näiteks nabast saab ka neid eemaldada?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Soovitan selle küsimusega pöörduda mõne erasüsteemis töötava ja elektrokoagulatsiooni valdava nahaarsti poole, kes protseduurieelsel konsultatsioonil ka kõigile neile küsimustele vastab.