sõrmeotsad 16.07.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on mureks mõnedel sõrmeotstel kestendav nahk, see on kuiv ja lausa narmendab. Näpuotsad ise on väga hellad ja samas on nahk sellest kohast kõvem. Sõrmejäljed on peaaegu märkamatud ja neist jooksevad põiki üle kortsud. Tavaline kreemitamine esialgu mingeid silmnähtavaid tulemusi pole andnud.

Tänan,

Katrin

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Olge järjekindel ja kreemitamistega regulaarne. Soovitan ööseks väga rasvast salvi st. vaseliini.(Essex salv)

Päeval korduvalt määrida pehmendava vähemrasvase kreemiga.