liigne higistamine 17.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Mul on mure seoses liigse higistamisega eriti kaenlaalustes. Arevuse korral on see lausa hull-higi jookseb niredena mooda kasi alla. Olen paljusid erinevaid antiperspirante proovinud, erilist abi ei ole. Nyyd kuulsin,et on olemas eriti tugev antiperspirant nimega Maxim-ta on kyll vaga kallis aga ma olen valmis k6ike proovima-v6i pole mul m6tet sellele raha raisata ja tuleks hoopis arsti poole poorduda? Millise arsti vastuv6tule peaksin minema? Ettetanades 29 aastane naine Tartust

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Võiksite proovida Maximi, sest ülejäänud võimalused on veel kallimad. Kirjutades otsingusse liighigistamine, saate lugeda eelpool antud vastuseid sama probleemi kohta.