punetavad täpid... 08.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!..olen 16 aastane neiu....pärast bikiinipiirkonna razeerimist tulevad mul punased täpid,mis ei ole just kõige ilusamad..tean et selles ei ole midagi ebanormaalset,et see on paljudel...aga siiski...razeerimisest järgmine päev tulevad täpid..ning siis peab kaua ootama kuni nad ära kaovad,nende ajal ei saa razeerida..ja see suht ebamugav ja kole ka ju...et äkki te soovitaksite et mida saaks teha et need ei tuleks ..KUI üldse saab midagi teha.....
Ette tänades!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Ostke apteegist Desitin pastat, millel on nahka rahustav ja veidi kuivatav toime.