allergiatestid 04.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,mure oleks järgmine.Kus Tallinnas on võimalik teha allergiateste ja kui kallid need umbes on.Ise olen 19 aastane.5 aastat tagasi tehti mulle teste mitu korda ja selgus,et mul on õietolmuallergia ja sellega seoses ülitundlikkus paljude puuviljade ja pähklite suhtes.Nüüd sooviks veel minna ja lasta need testid teha,sest on veel palju puuvilju ja toiduaineid,mille suhtes ei tea,kas olen allergiline või mitte.
Ette tänades K.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Pöörduge palun Tallinna Nahahaiguste Polikliinikusse, Hiiu 39 allergo-dermatoloogi poole, kes tegeleb toiduallergeenidega.