kui üks rind on tiba suurem? 03.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

kui on üks rind natukene suurem kas tegu on tõsise asjaga? ja veel üks küsimus. mul on vähemalt 9 konnasilma ja neid tuleb aina juurde ja juurde, kuidas ma saan nende teket vähendada! ja mul on veel 5 solatüügast näppudel (konnasilmad on varvastel ja üldse jalgadel) palun vastake! suured tänud

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

See on normaalne. Peaaegu kõigil naistel on rindade suurus veidi erinev. Kui küsimus teid ikkagi häirib, on õigem perearstile seda erinevust näidata.
Sooltüügastele tuleks lasta külmutusravi teha kas nahaarsti juures või mõnes ravikosmeetika kabinetis. Ka apteegis saadaolevad ravivahendid sobivad, näiteks Duofilm.
Soolatüükad on nakkavad, eriti sõrmede omad (kätlemine).