punnid 03.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere, näitasin nahaarstile punne mis tekivad kaelale ja vahel ka natuke reie sisekülgedele, arst kirjutas ravimiks Dermovate ja ütles et määrida sellega ja kaob ära. Jah, kaob küll ära ja väga kiiresti aga mingi aja pärast ehk siis umbes nädala või kahe pärast tulevad uuesti.
Et ma nüüd ei oskagi arvata et kas arst pani vale dignoosi või on tegu millegi muuga, arvatavasti peaksin tulema neid punne siis näitama kui need on tagasi tulnud, seniks aga oskate äkki midagi öelda.
mis haigusi selle Dermovate'ga üldse ravitakse.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Arvan,et teie haigust on käsitletud kui allergilist nahapõletikku. Te peaksite uuesti oma arsti poole pöörduma, sest nüüdseks on olemas ka informatsioon, et toimiv faktor ei olnud ajutist laadi ja toimib edasi vaatamata tugevale ravile.