noor nahk ja tselluliit 01.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere. Minu puhul pole küll tegemist haigusega, kuid ma ei oska kusagile selle küsimusega pöörduda. Saan kevadel 19, kaalun 65 kg ja olen 168 cm pikk. Mu jalgadel on tselluliit ja ma tahaksin kasutada tselluliidikreemi, kuid ma pole kindel, kas minuealisel on mõttekas sellist asja ette võtta. Äkki ma rikun oma naha ära, sest see on minuealisele võibolla veel liiga tugev? Ma söön viimasel ajal korralikult , liigun piisvalt ja üritan mõnest liskolost lahti saada ning arvan, et äkki aitks ka tselluliidikreemi kasutamine tulemusi parandada.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Arvan, et kui probleem on olemas, võiksite kreemi kasutada küll. Et te ennast ise aitama olete hakanud, väärib kõigiti tunnustust ja arvan ka, et sellest on rohkem abi kui passiivselt end kreemitades tulemust oodates.