Kui palju maksab visiit teie juurde tulles? 01.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Vabandan võibolla lolli küsimuse pärast aga ma ei näe teie lehel kuskil mingit informatsiooni selle kohta kui palju maksab esimene visiit jne.
Tean et praegu on kõik kallis ja midagi tasuta ei saa aga pole ka raha tuhandeid maksta.Sest peale visiidi ja uuringute tuleb ju ka rohud osta,mis pole ka odavad.

Siiri

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Minu isikliku hinnakirja leaiate minu koduleheküljelt www.nahaarst.ee.