Probleem 28.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Algas koik et oli valus pissimisel, eriti lopus. Hasti tihti ajas WC-sse, ja kui laksin, siis ei tulnud midagi. Nyyd on suurenenud valgevoolus ja nagu oleks tykid ka sees ja lohn.Kuna olen valismaal praegu on arstiga suhtlemine nats keeruline. Kaks kuud tagasi oli ka valu pissimisel , kaisin arstil, voeti pissiproov ja kirjutati antibiootikumid. Siis kadus valu ara!Prognoositi nahtavasti, et mul on poiepoletik.Mul pole kunagi varem olnud, kas see siis kordub niimoodi?Ise kardan, et akki on mingi suguhaigus, aga siin nii kergelt gynekoloogi juurde kahjuks ei saa. Mis see voib olla tunnuste jargi?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Analüüse võtmata ei saa kahjuks midagi diagnoosida. Kaebused, mida kirjeldate, võivad esineda nii põiepõletiku kui sugulisel teel leviva infektsiooni korral.